Рішення

Електронний документообіг — це життєвий цикл електронних документів в організації, починаючи від їх отримання (введення, електронна пошта тощо), проходження в підрозділах із зміною стану (доведений до відома, узгоджений, підписаний, в роботі, закритий і т.п.) і закінчуючи списанням в архів. Часто електронний документообіг позначається терміном workflow, який характеризує рух документів як потік робіт, виконуваних в рамках того чи іншого бізнес-процесу. Система електронного документообігу (СЕД) - це програмне забезпечення, головними завданнями якого є організація і підтримка життєвого циклу електронних документів.
FossLook Cleaning - рішення, призначене для автоматизації роботи клінінгових (прибиральних) компаній. За допомогою FossLook Cleaning ви зможете організувати базу замовників і підрядників, зберігати договори на виконання прибирань приміщень та ін., планувати завдання і відслідковувати їх виконання, генерувати рахунки за виконані роботи і відстежувати їх оплату. Система автоматизує основні бізнес-процеси прибиральних компаній. Використовуючи можливості платформи FossLook, Ви зможете самостійно реалізувати необхідний вам додатковий функціонал.
FossLook CRM – це рішення, побудоване на базі платформи FossLook і призначене для поліпшення обслуговування клієнтів. FossLook CRM дозволяє вести базу клієнтів, контактних осіб цих клієнтів, історію взаємин із клієнтами, договорів, маркетингових документів, товарів, робіт і послуг. Використовуючи FossLook CRM, ви отримуєте інструмент що дозволяє упорядкувати всю інформацію по вашим клієнтам і оцінити ефективність роботи менеджерів компанії. Рішення постачається безкоштовно.
FossLook Заявки – рішення на базі платформи FossLook, призначене для автоматизації роботи з заявками. Під заявкою може розумітися будь-який документ, що вимагає узгодження, а після - виконання. Система дозволяє створювати довільні види заявок, погоджувати їх і працювати з ними. Налаштування системи за замовчуванням пропонують користувачеві функції простого Service Desk рішення для служби технічної підтримки будь-якого підприємства, ви можете розширити їх на свій розсуд. Налаштування системи за замовчуванням пропонують користувачеві функції простого Service Desk рішення для служби технічної підтримки будь-якого підприємства, ви можете розширити їх на свій розсуд.
FossLook KD – рішення призначене для організації конструкторського документообігу на підприємстві. Використовуючи дане рішення ви зможете зберігати всю документацію на вироби в електронному вигляді і отримувати швидкий і зручний доступ до неї. Підтримується список модифікацій виробів, специфікації на вироби, враховується місце і час експлуатації виробів та їх застосування. Рішення постачається безкоштовно.
Рішення "Night Nurse" – розробка на замовлення Night Nurse, Inc. (США). Програмний продукт, призначений для використання в мережі медичних call-центрів для реєстрації дзвінків від пацієнтів у неробочі години (нічний час і святкові дні) з наступною передачею отриманих від пацієнтів відомостей до спеціалізованих медичних установ.
Рішення "MGI Software Registration and Licensing System" – розробка на замовлення Millennium Group, Inc. (США). Продукт, призначений для обліку програмного забезпечення, яке виробляє і поширює дана компанія. Основна функція рішення - зберігання даних. Крім того в системі була реалізована генерація серійного ключа для клієнтів, які купили програмні продукти замовника.
© 2001-2024 ФОСС-Он-Лайн. Всі права захищені.