Системні вимоги
Сервер
ОС — Windows XP Professional SP3 і вище
Сервер баз даних - MySQL (включений в інсталяцію), Microsoft SQL Server
Клієнтське місце
ОС — Windows XP Professional SP3 і вище

Завантажити

Тип ліцензії
Кількість клієнтів
Час використання
Вартість
Підтримка
Безкоштовна
5
Необмежено
0$
Завантажити
Оновлення "Безкоштовної"
ліцензії до "Обмеженої"
Обмежена
50
180 днів
0$
Комерційна
Необмежено
250$
Додаткові матеріали

Безкоштовна

Вільно розповсюджувана ліцензія без обмежень по функціональності і часу використання продукту. Володарям Безкоштовної ліцензії надається базова техпідтримка і доступно оновлення версій ПЗ.

Ліцензія обмежена кількістю що підключаються до сервера клієнтських місць - максимум 5.

Файл ліцензії включений безпосередньо в інсталяцію, яку можна отримати, натиснувши кнопку Скачати.

Обмежена

Ліцензія розповсюджується вільно, без обмеження функціональності. Володарям Обмеженій ліцензії надається базова техпідтримка і доступно оновлення версій продукту.

Ліцензія обмежена кількістю клієнтських місць, що підключаються до сервера - максимум 50 і часом використання – шість місяців з моменту інсталяції продукту.

Якщо у вас вже встановлена ​​безкоштовна версія FossLook, просто натисніть кнопку Ліцензія і скачайте файл з Обмеженою ліцензією. Далі замініть старий файл ліцензії license.xml, який зазвичай знаходиться в папці C:\Program Files\FOSS\FossLook\FossLook Application Server\Instances\FossLook, новим файлом, який ви скачали. Після цього перезавантажте сервер додатків FossLook.

Якщо FossLook у вас не встановлений, натисніть Завантажити, чтобы получить инсталляцию з включеним до неї файлом ліцензії.

Комерційна

Платна Ліцензія, що передбачає повну підтримку продукту протягом шести місяців з моменту її придбання. Далі підтримку можна продовжити. Вартість Ліцензії залежить від кількості клієнтських місць. Дана ліцензія дозволить вам використовувати базу даних, створену і наповнену при роботі з системою під керуванням Безкоштовної або Обмеженої ліцензіями.

Для покупки ліцензії виберіть кількість під'єднуваних до сервера робочих місць і натисніть Купити.

© 2001-2022 ФОСС-Он-Лайн. Всі права захищені.