Skip Navigation Links

Версія 6.5

21.04.2015

Нам приємно повідомити про випуск нової версії платформи для автоматизації бізнесу FossLook, в якій реалізована принципово нова функціональність - обчислювані поля документа. Також є й інші нововведення і виправлення, які розглянуті нижче.

Обчислювальні поля

Тепер ви зможете задавати значення полів як результат виконання арифметичних операцій над іншими полями документа. Для цих цілей на формі поля документа з'явилася закладка "Обчислювальне значення":

Приклад формули для обчислювального поля

Ви можете використовувати прості арифметичні операції, дужки будь-якої вкладеності, а також функції піднесення до степеня, округлення до цілого, підсумовування елементів масиву і обчислення абсолютного значення. Аргументами формули можуть бути поля цілого і грошового типів. Для детального вивчення роботи з обчислювальними полями пропонуємо вам ознайомитися зі статтею.

Відправлення вкладень по email з картки документа

Раніше для того, щоб відправити вкладення з будь-якого документа листом, треба було створювати нове повідомлення і вручну додавати до нього вкладення, попередньо збережені на файлову систему. Тепер у вас є можливість безпосередньо з картки документа створити вихідний лист й додати до нього обрані вкладення з документу:

Відправлення вкладень листом

Просто відзначте на закладці "Вкладені файли" за допомогою Shift необхідні файли і виберіть з контекстного меню "Написати листа".

Друк документа за декількома шаблонами за один раз

У попередніх версіях платформи для друку документа за декількома шаблонами доводилося натискати щоразу кнопку "Друк" для вибору одного шаблону для друку. Тепер при друку документа з його картки ви можете вибрати (за допомогою Shift) відразу декілька шаблонів і, таким чином, сформувати кілька файлів для друку:

Друк документа по декількох шаблонах

Створення документа з контекстного меню папки

У клієнтському додатку ви зможете побачити в контекстному меню, викликаному на папці користувача, пункт "Створити документ":

Контекстне меню - Створити документ

Даний пункт буде доступний тільки на тих папках, які призначені для зберігання документів визначеного типу.

Швидка вставка тексту відтепер доступна і в Web-клієнті

Раніше можливість створення типових текстів та швидкої їх вставки при заповненні документів була можлива тільки в Windows-додатку FossLook Клієнт. Тепер ви також можете скористатися даною функціональністю і в Web-додатку робочого місця користувача:

Швидка вставка тексту в веб-клієнті

Логіка роботи тут та сама - натисніть Insert на полі, де планується вставити типовий текст, і оберіть текст для вставки. Всі дії по налаштуванню і роботі повністю аналогічні тим, що виконуються у Windows-додатку.

Інші виправлення та нововведення

  • Додані нові іконки для бібліотек документів.
  • З'явилася можливість створення MySQL-бекапів БД платформи за допомогою командного рядку.
  • У системних задачах сервера з'явилася нова задача, призначення якої - раз на добу проводити розблокування всіх заблокованих об'єктів (наприклад, документів, взятих будь-ким на редагування і залишених у такому стані.
  • У файлі конфігурації серверу app.config з'явилася нова секція для включення режиму FileStream MySQL.
  • Тепер на закладці "ЕЦП" картки документа ви можете побачити додаткову інформацію про сертифікат, яким підписано документ, якщо провайдер ЕЦП - Microsoft.
  • Шаблони друкованих форм документів тепер зберігаються разом з типами документів при виконанні операції експорту бібліотеки документів.
  • Ієрархія "Особисті папки" тепер називається "Поштові папки".
  • І інші виправлення, що істотно підвищують зручність та продуктивність роботи з системою.
© 2001-2024 ФОСС-Он-Лайн. Всі права захищені.