Skip Navigation LinksСтатті > Створення бізнес-додатка > Створення сховища даних «Контрагенти» > Налаштування доступу та дозволів на папку

Налаштування доступу та дозволів на папку


Не всім користувачам системи потрібно давати можливість змінювати дані про контрагентів. Для цього налаштуємо доступ і дозволи на нашу папку "Контрагенти".

Властивості папки Контрагенти

Перейдіть на закладку "Доступ" і розірвіть успадкування прав доступу до папки "Контрагенти" від батьківського об'єкта.

Розрив успадкування прав доступу від батьківського об'єкта

Будемо вважати, що всі користувачі системи будуть бачити список наших контрагентів з правами "Читач", тобто вони не зможуть вносити зміни, але можуть переглядати інформацію. Для цього натисніть на і додайте групу "Всі" з правами "Читач"

Надання прав доступу групі Всі на читання

Користувачеві Королева (діловод) дамо дозволи на повний доступ до папки, а користувачеві Андроненко (співробітник маркетингового відділу) дамо дозвіл на створення записів, редагування та видалення записів, автором яких він є. Для вирішення цього завдання встановіть курсор на папку "Контрагенти", клікніть правою клавішею миші та виберіть пункт "Дозволи".

Надання дозволів на папку

Результат призначених дозволів повинен виглядати наступним чином.

Дозволи на роботу з папкою

Першу частину створення бізнес-додатка ми вирішили. Тобто у нас тепер є сховище, де буде знаходитися інформація про наших контрагентів.

Створення сховища даних "Маркетингові документи"

© 2001-2024 ФОСС-Он-Лайн. Всі права захищені.